Persbericht N-VA Bekkevoort naar aanleiding van de gemeenteraadsverkiezingen

Op 15 oktober 2018, over deze onderwerpen: Verkiezingen 2018

Johan Everaerts, lijsttrekker N-VA Bekkevoort, stelt dat de inwoners van Bekkevoort de plannen van ‘Ons Dorp’ duidelijk goedkeuren. Onze inwoners kiezen blijkbaar voor een verstedelijking van onze dorpskernen, wat wij betreuren. Ook wordt het zwakke bestuur van CD&V, dat zich helemaal in de schaduw van eerste schepen Benny Reviers (Ons Dorp) afspeelt, niet afgestraft.

De komende zes jaren willen we meer dan ooit de luis in de pels van de meerderheid zijn! We stellen ons openlijk de vraag of wij met onze oppositie de meerderheid van onze bevolking hebben kunnen bereiken.

Wij zullen blijven hameren op de ernstige pijnpunten in de Masterplannen. Ook de zwakke communicatie bij wegenwerken en bij andere belangrijke verwezenlijkingen zullen we blijven aanklagen. 

N-VA Bekkevoort heeft 2 verkozenen in de gemeenteraad. Johan Everaerts en Jan Van Cauwenbergh vinden het naar eigen zeggen “meer dan ooit hun opdracht om de mensen te vertegenwoordigen die het huidige beleid niet goed vinden”.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is